D. LaPorte, Mapa pragnień – książka

Danielle LaPorte, Mapa pragnień. Holistyczne narzędzie do spełniania marzeń.

Dzięki temu niezwykłemu poradnikowi przekonasz się, że dążenie ku upragnionym uczuciom odmieni Twoje życie i sprawi, że odzyskasz wiarę w siebie. Nauczysz się realizować cele i marzenia, a słomiany zapał pozostanie tylko mglistym wspomnieniem. Staniesz się świadomy swoich emocji, zarówno tych pozytywnych jak i negatywnych. Odzyskasz poczucie własnej wartości oraz zaprosisz do swojego życia takie uczucia jak satysfakcja i szczęście.

Mapa pragnień” stała się bestsellerem przetłumaczonym na 8 języków.

Główne przesłanie książki to: “Nie dążysz do samego celu a do uczuć, wywołanych jego osiągnięciem”. Autorka zwraca uwagę, że całą drogę do osiągnięcia celów pojmujemy na opak. Zwykle zaczynamy od stworzenia kliku list: zadań, marzeń oraz planów, czyli wszystkich rzeczy, które chcielibyśmy mieć lub osiągnąć. A gdyby tak odwrócić kolejność i najpierw określić to, jak chcesz się czuć, a następnie na podstawie tego stworzyć listę “do zrobienia”?

Spis treści

KSIĘGA PIERWSZA: TEORIA

 1. Perspektywa: Przegląd programu
 2. Wstęp: Pragnienie
 3. Magnetyzm uczuć
 4. Intencje i cele
 5. Szczery wysiłek, zaufanie i wiara

KSIĘGA DRUGA: ZESZYT ĆWICZEŃ

 1. Mapa pragnień w skrócie
 2. Rozgrzewka dla duszy
 3. Wdzięczność oraz co nie działa
 4. Jak jasno określić swoje kluczowe upragnione uczucia
 5. Ewolucja i gra słów w moich kluczowych pożądanych uczuciach
 6. Niech Twoje kluczowe upragnione pożądane uczucia poprowadzą Cię ku temu, czym pragniesz się zajmować, co pragniesz mieć oraz czego pragniesz doświadczyć
 7. Bonus! Masz to, czego pragniesz, już teraz
 8. Niech pragnienie spotka się z czynem
 9. Planery działania
 10. Pragnienia w praktyce

O Autorce

Danielle LaPorte (ur. 1969) – kanadyjska pisarka, mówczyni, malarka, blogerka.

Jej witryna znalazła się w rankingu “Top 100 stron internetowych dla kobiet” według magazynu Forbes. Została również członkinią ekskluzywnej grupy SuperSoul 100, stworzonej przez Oprah Winfrey.

Oficjalna strona Danielle LaPorte: https://www.daniellelaporte.com/

Wybrane recenzje

“Większość z nas jest tak zajęta planowaniem, że zapomina, czemu mają służyć te plany. Danielle LaPorte rozpala uwielbienie dla naszych pragnień w sposób nadający nowe znaczenie codziennym czynnościom. Mapa pragnień potrafi odmienić życie…”. (Nisha Moodley)

“Mapa pragnień wprawiła mnie w osłupienie. Twoja prawda wyłożona tak prosto, jasno, odkryta. Szczęka opadła mi w zachwycie”. (Meggan Watterson)

“Jestem dopiero na 11. stronie Mapy pragnień, a już oniemiałam”. (Gala Darling)

“Inspiracja, innowacja i poczucie własnej wartości to tylko niektóre z rzeczy, którymi wypełni Cię Danielle LaPorte. Mapa prognień podpowiada, jak spełnić swoje marzenia i cele w realistyczny sposób, który na pewno Cię zachwyci”. (BeliefNet.com)

[Od Red. Powyższy wpis został przygotowany m.in. w oparciu o opis wydawcy i zawartość książki. Oryginalny spis treści ograniczono do jego zasadniczych punktów.]

Please follow and like us:
fb-share-icon