E. Chodakowska, Myślnik – książka

Ewa Chodakowska, Myślnik. Twój codzienny motywator.

“Myślisz, że nie udźwigniesz ciężaru zmiany?” – z tą książką przestaniesz się zastanawiać i zaczniesz działać.
Jest to zbiór pozytywnych przemyśleń, uniwersalnych rad oraz zadań do wykonania. Pomogą Ci one nie tylko zrzucić zbędne kilogramy, ale także zmotywują do zmiany na wielu płaszczyznach.
Jego Autorka w prosty, czasami zabawny sposób pokazuje, jak krok po kroku wejść na ścieżkę sukcesu.

Kilka słów od Autorki: “Każdego dnia budzę się i zastanawiam, co jeszcze mogę zrobić, żeby pomóc innym w działaniu. Zdawałoby się, że już wszystko zostało podane Ci na talerzu, a ja wciąż mam poczucie, że może jest coś jeszcze. Właśnie dlatego stworzyłam Myślnik – codzienną porcję motywacji i zadań. Przeczytaj, zastanów się, spróbuj zrozumieć i wykonaj zadanie. Jeśli nie uzyskasz odpowiedzi, poszukaj jej. Zapragnij zdobywać, odkrywać, uczyć się. To może otworzyć Ci oczy i serce na nowe pasje. WSTAWAJ I ZAWALCZ O SWOJE! DASZ RADĘ!”.

O Autorce

Ewa Chodakowska – polska trenerka fitness i trenerka personalna.

Specjalizuje się w treningach funkcjonalnych i HIIT (High Intensity Interval Training). Studiowała w Pilates Academy Athens oraz IAFA College Athens. Założyła platformę BeActive TV z programami treningowymi. Prowadzi cykliczne warsztaty fitness „Be Active Tour”.

Cytaty z książki

“We współczesnym świecie chronicznie cierpimy na brak atencji, przez co mijamy się na ulicach anonimowo, nie reagując na innych. O ileż przyjemniej byłoby widzieć, że ktoś nas rozumie, wspiera, motywuje. Zrób dzisiaj coś dla kogoś, nie oczekując niczego w zamian”.

“Aktywność fizyczna nie dotyczy wyłącznie ciała. Trening to nie przymus. Prawidłowe odżywianie to nie restrykcyjna dieta. Przyjdzie taki dzień, w którym poczujesz, że chcesz zajmować się tymi dziedzinami: przede wszystkim dla siebie, bo pragniesz czuć się dobrze sama ze sobą, by żyć jak najdłużej w zdrowiu i sprawności fizycznej, by czerpać radość z życia i prostych rzeczy, bo jesteś ważna”.

“Nie działaj na oślep. Nie wybieraj pierwszego lepszego rozwiązania. Wsłuchaj się w siebie i daj sobie prawo do przeżywania trudnych emocji. Kiedy przyjdzie właściwy moment, pojawi się pomysł. Jego realizacja będzie drogą do szczęścia”.

[Od Red. Powyższy wpis został przygotowany m.in. w oparciu o opis wydawcy i zawartość książki.
Źródło notki biograficznej: https://zyciorysy.info/ewa-chodakowska/].

Please follow and like us:
fb-share-icon