L. Hay, Pokochaj swoje życie – książka

Louise L. Hay, Pokochaj swoje życie. Nauka skutecznych afirmacji z Louise Hay.

Książka ta jest narzędziem pozwalającym nauczyć się korzystania z afirmacji. Autorka udziela w niej przydatnych informacji o afirmacjach, a także załącza praktyczne ćwiczenia. Książka opiera się też na konkretnych tematach i obszarach, w których można wprowadzać pozytywne zmiany. Autorka przekonuje, że każda Twoja myśl czy wypowiedziane z przekonaniem słowo kreuje rzeczywistość. Negatywne sformułowania przyciągają to, co złe, zaś pozytywne to, co dobre. Do książki dołączona jest płyta CD, dzięki której wspierające afirmacje będą mogły Ci towarzyszyć częściej.

Główne przesłanie książki to: “Nie marnuj swoich myśli na to, co negatywne”.

Spis treści

Rozdział 1: Wprowadzenie
Rozdział 2: Czym są afirmacje?
Rozdział 3: Afirmacje na zdrowie
Rozdział 4: Afirmacje przeciw odczuwaniu strachu
Rozdział 5: Afirmacje przeciw krytycznemu myśleniu
Rozdział 6: Afirmacje przeciw uzależnieniom
Rozdział 7: Afirmacje dla przebaczenia
Rozdział 8: Afirmacje do pracy
Rozdział 9: Afirmacje dla pieniędzy i powodzenia
Rozdział 10: Afirmacje dla przyjaciół
Rozdział 11: Afirmacje dla miłości i bliskości
Rozdział 12: Afirmacje przeciw starzeniu się

O Autorce

Louise L. Hay (1926-2017) – amerykańska autorka książek motywacyjnych oraz poradników samorozwoju, wykładowczyni metafizyki.

Wiele jej publikacji stało się bestsellerami, które zostały przetłumaczone na dwadzieścia dziewięć języków. Przez ponad 25 lat pomogła milionom osób w odkrywaniu i wykorzystywaniu ich pełnego potencjału do osobistego samorozwoju. To także założycielka wydawnictwa Hay House. Wystąpiła w wielu programach radiowych i telewizyjnych, a w tym w programie “The Oprah Winfrey Show”.

Cytat z książki

“Afirmacje są jak zasiane w gruncie nasiona. Najpierw kiełkują, następnie wypuszczają korzenie, a w kolejnym etapie drążą grunt. Trochę czasu musi minąć, by nasiono przekształciło się w pełni rozwiniętą roślinę. Z afirmacjami jest identycznie – nieco czasu upłynie od pierwszej deklaracji do pełnej realizacji i ujrzenia efektów. Zachowaj cierpliwość”. (Louise L. Hay)

[Od Red. Powyższy wpis został przygotowany m.in. w oparciu o opis wydawcy i zawartość książki].

Please follow and like us:
fb-share-icon