Znajdź swojego Mentora – ćwiczenie coachingowe

Mentor to osoba, która osiągnęła sukces w dziedzinie, w której Ty także chcesz się rozwijać. Zgodnie z językowym znaczeniem mentor to właśnie: “doświadczony, mądry doradca, nauczyciel i wychowawca”. To ćwiczenie coachingowe ma na celu wzmocnienie Twojej siły psychicznej poprzez uzyskanie wsparcia od kogoś, kogo podziwiasz za to, jakim jest człowiekiem, i co w życiu osiągnął. Po jego wykonaniu na pewno poczujesz się również bardzo zmotywowany do działania! Przy takich osobach “rośniemy” i zaczynamy wierzyć, że też osiągniemy sukces.

Mentor

Dzięki temu ćwiczeniu coachingowemu nie tylko wzmocnisz swoją siłę psychiczną poprzez wsparcie ze strony Twojego Mentora. Oprócz tego – co równie istotne – na pewno otrzymasz wiele cennej i praktycznej wiedzy opierającej się na doświadczeniu tej osoby. Potem pozostaje tylko korzystać z tego na swojej drodze do sukcesu!

Może przydatne będzie też dla Ciebie ćwiczenie coachingowe – zmiana negatywnych przekonań i ćwiczenie coachingowe – wzmocnienie pewności siebie.

Please follow and like us:
fb-share-icon